28.oktoobril toimus Jõhvi Kontserdimajas noortprogrammi ENTRUM avašõu. Buss liinil Sonda - Kiviõli - Maidla - Lüganuse väljus rahvamaja juures olevast bussipeatusest kell 11.00.

Jõhvis olime kohal kell 12.00. Toimus registreerimine, millele järgnes söömine. Peale seda oli kogunemine saalis, tutvustati Entrumit ja selle aasta patroone.

Sellel aastal on Entrumi patroonideks: muusik Tanel Padar, maailmarändur ja ettevõtja Ülane Vilumets, androidmängude tootja Creative Mobile kaaslooja, omanik ja juht Vladimir Funtikov, insener ja Rakett 69 kolmanda hooaja võitja Reigo Kebja ja tudengisatelliidi programmi juhendaja Mart Noorma. Patroonid jagasid vihjeid, kuidas viia ellu ideid.

peale seda jagati nimesildil olevate lausete järgi osalejad rühmadesse, kus tehti oma tiimid ja hakati oma ideid kirja panema. Lõpuks tutvustati oma ideid teistele. Mentorid aitasid neid paremaks muuta. Oli palju huvitavaid ideid.

Sellele järgnes ühine tordisöömine ja kojusõit. Sondasse jõudsin alles kell 20.00. Aga tore oli ja sain julgust juurde millegi tegemiseks.

 

Entrumil osales ja artikli kirjutas: Anželika, 8.kl

Rohkem infot: www.entrum.ee ja https://et-ee.facebook.com/entrum 

Foto: Noorteprogramm Entrumi Facebooki lehelt.