Juulikuus töötab Lüganuse vallas valverühm lastele, kelle vanemad on selles koha saamiseks sõlminud eelnevalt vallaga lepingu. Lepinguid on võimalik sõlmida digitaalselt ja paberkandjal. Täidetud ja allkirjastatud leping tuleb saata meiliaadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Sõlmides lepingu paberkandjal tuleb tuua kaks täidetud ja allkirjastatud lepingut Lüganuse vallavalitsuse hoone seinal olevasse pruuni postkasti (Keskpuiestee 20, Kiviõli). Pere kõikide juulikuus kohta vajavate laste kohta sõlmitakse üks leping. Lepinguid saab sõlmida kuni 31. maini 2021.

Rühm töötab 1.-31.juuli Kiviõli linna lasteaias Kannike. Valverühm on avatud E-R kell 7.00 - 18.00. Rühmades on koos lapsed vanuses 1,6 - 7 aastat. Rühma kasutamise tingimuseks on vastavalt valla raamatupidamise poolt koostatud arve alusel tasutud ettemaks hiljemalt 28.juuniks 2021. Toidupäeva maksumus 2 € (tasuda tuleb lepingus märgitud nädalate eest, millal laps kohta vajab).

Kui on küsimusi valverühma toimimise kohta, siis võib need edastada valla haridusspetsialistile aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Lepinguvorm